Forum Forum MTB Zembrzyce Strona Główna

Bałtyk 2007

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum MTB Zembrzyce Strona Główna -> Forum Ogólno Rowerowe
Autor Wiadomość
bardakon
Administrator



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 294
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pon 23:16, 06 Sie 2007    Temat postu: Bałtyk 2007

Wyprawę trzeba uznać za udaną. Odrazu stwierdzę też że jeżdżenie z sakwami jest bardzo dobrym sposobem na turystykę, jednak nie jest to na pewno najlepszy rodzaj kolarstwa.

Tak jak zaplanowaliśmy dzienny dystans wypadał 60-90km. Planowaliśmy jeden dzień przeznaczyć na byczenie się na plaży(w końcu to morze), niestety pogoda zmusiła nas do wykorzystania go na przeczekanie deszczu.
Nie wiem czy to szczęście czy pech, bo ciągle lało, na szczęście zawsze nocami. Rano wstawaliśmy o 9-10 o 11 wyjazd. Wynikało to z naszego lenistwa ale i tak namiot musiał troszkę przeschnąć. (W Ustce lało w dzień).

Spaliśmy zawsze na campingach, wodę gotowałem w menażce małą grzałeczką. Trwało to 10-15minut więc przekształciło się dla mnie w codzienny rytuał połączony ze zwiedzaniem pola.

Jechało się bardzo lekko, poza ekscesem z łańcuchem nic się nie stało. Rzadko byliśmy zmęczeni i rozbijaliśmy się o 17 albo żeby zwiedzić jakieś miasto wieczorem, albo (co częstsze :/) żeby zdążyć przed deszczem.

Jak znajdę kable od aparatu to wrzucę zjęcia inne niż na BS

Spaliśmy w Świnouściu (dojechaliśmy o 17 więc nie było sensu nigdzie jechać) potem Rewal - Ustronie Morskie- Ustka- Darłówko- Łeba- Władysławowo.

Z Helu popłynęliśmy do Gdyni z Gdyni do Szczecina na pociąg Barbakan. Przy okazji kilka godzin spędziliśmy przy The Tall Ships' Race. O 12:50 pociągiem z wieszakami na rower do domu.

CHętnie odpowiem na pytania



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat  
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum MTB Zembrzyce Strona Główna -> Forum Ogólno Rowerowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Regulamin